92/10/22

دو فیلم مستند «شناسنامه» و «خان آخر» در سالن سینماحقیقت به نمایش درمی آیند

عصر امروز (یکشنبه 22 دی ماه) و در دومین روز از برنامه مرور فیلم های برگزیده هفتمین جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران: سینماحقیقت، دو فیلم مستند شناسنامه و خان آخر در سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش درمی آید.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، فیلم «شناسنامه» ساخته سیدمحمدرضا هاشمیان که مستندی درباره تاریخچه سجل احوال و صدور شناسنامه در ایران است، یکی از برگزیدگان جشنواره سینماحقیقت در آبادان بود و «خان آخر» به کارگردانی گل اندام صفری هم بعنوان بهترین فیلم مستند کوتاه جشنواره معرفی شده بود. این فیلم پرتره ای درباره آخرین خان از خاندان رشوند منطقه الموت قزوین است.

برپایه این گزارش، شرکت در این برنامه برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان جهت تماشای این آثار می توانند از ساعت 17 عصر امروز (یکشنبه 22 دی ماه)، به سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15 مراجعه نمایند.

این گزارش می افزاید: برنامه فردای سالن سینماحقیقت (دوشنبه 22 دی ماه) نیز به نمایش فیلم های مسافر طوفان (علی عبدی پور) و لطفاً بوق بزنید (رضا فرهمند) اختصاص یافته است.

گفتنی است: برنامه کامل مرور فیلم های برگزیده هفتمین جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران: سینماحقیقت، روی سایت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی www.defc.ir و پایگاه خبری- تحلیلی سینماتجربی www.cinematajrobi.ir آمده است. ضمن اینکه عموم علاقمندان سینمای مستند جهت اطلاع از برنامه های مختلف سالن «سینماحقیقت» می توانند نام و نام خانوادگی و حرفه خود را به سامانه پیامکی روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به شماره 20001062 پیامک بزنند.

روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی


بازگشت