92/10/24

امروز دو فیلم مستند «شاهجهان» و «فیلم ناتمامی برای دخترم سمیه» در سالن سینماحقیقت به نمایش درمی آیند

عصر امروز (سه شنبه 24 دی ماه) و در چهارمین روز از برنامه مرور فیلم های برگزیده هفتمین جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران: سینماحقیقت، دو فیلم مستند «شاهجهان» و «فیلم ناتمامی برای دخترم سمیه» در سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش درمی آید.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، فیلم «شاهجهان» ساخته حسن نقاشی مستندی درباره پرویز شاهجهان یکی از موسسین بانک ملی ایران و از مشروطه خواهان یزدی است که در هفتمین جشنواره سینماحقیقت، برنده جایزه بخش مستند تاریخی شد. «فیلم ناتمامی برای دخترم سمیه» به کارگردانی «مرتضی پایه شناس» هم جایزه بخش ویژه بهترین مستند سیاسی- اقتصادی جشنواره سینماحقیقت را بدست آورد.

برپایه این گزارش، شرکت در این برنامه برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان جهت تماشای این آثار می توانند از ساعت 17 عصر امروز (سه شنبه 24 دی ماه)، به سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15 مراجعه نمایند.

این گزارش می افزاید: برنامه فردای سالن سینماحقیقت (چهارشنبه 25 دی ماه) نیز به نمایش فیلم های آخرین روزهای زمستان (محمدحسن مهدویان) و برای من خورشید هرگز غروب نمی کند (مینا راد از فرانسه) اختصاص یافته است.

گفتنی است: برنامه کامل مرور فیلم های برگزیده هفتمین جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران: سینماحقیقت، روی سایت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی www.defc.ir و پایگاه خبری- تحلیلی سینماتجربی www.cinematajrobi.ir آمده است. ضمن اینکه عموم علاقمندان سینمای مستند جهت اطلاع از برنامه های مختلف سالن «سینماحقیقت» می توانند نام و نام خانوادگی و حرفه خود را به سامانه پیامکی روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به شماره 20001062 پیامک بزنند.

روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی


بازگشت