92/10/28

امروز: نمایش مستند «خون مُردگی» در سالن سینماحقیقت

عصر امروز، فیلم مستند «خون مُردگی» بهترین مستند اجتماعی هفتمین دوره جشنواره بین المللی «سینماحقیقت» در سالن مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش درمی آید.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این فیلم به کارگردانی محمد کارت، زندگی برخی جوانان پایین شهری شیراز را به تصویر می کشد که با هنجارشکنی و عادات خاص خود، زندگی دیگران را به خطر می اندازند.

بعد از این فیلم نیز مستند «برای گونگادین بهشت نیست» ساخته غلامرضا نعمت پور که جایزه بهترین فیلم «مستند پرتره» را از آن خود ساخت، به نمایش درمی آید.

برپایه این گزارش، شرکت در این برنامه برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان جهت تماشای این آثار می توانند از ساعت 17 عصر امروز (شنبه 28 دی ماه)، به سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15 مراجعه نمایند.

این گزارش می افزاید: مستندهای ما همه سربازیم (مهدی قربانپور) و کمی بالاتر (لقمان خالدی) هم عصر دوشنبه (30 دی ماه) در سالن سینماحقیقت روی پرده می روند.

گفتنی است: برنامه کامل مرور فیلم های برگزیده هفتمین جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران: سینماحقیقت، روی سایت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی www.defc.ir و پایگاه خبری- تحلیلی سینماتجربی www.cinematajrobi.ir آمده است. ضمن اینکه عموم علاقمندان سینمای مستند جهت اطلاع از برنامه های مختلف سالن «سینماحقیقت» می توانند نام و نام خانوادگی و حرفه خود را به سامانه پیامکی روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به شماره 20001062 پیامک بزنند.

روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

 


بازگشت