/ درباره ما / اخبار و رویدادها / کتابخانه / پیوندها / تماس با ما / وزارت ارشاد
ثبت‌نام کارگاه‌های پژوهشی دوازدهمین جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» آغاز شد
کد مطلب :1659به گزارش روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، عناوین این کارگاه‌های تخصصی که به منظور گسترش دانش سینمای مستند، تقویت توانمندی‌های مستندسازان کشور و ایجاد فرصت برای تعاملات بین‌المللی، طی روزهای 18 تا 21 آذرماه 1397 در سالن شماره 2 پردیس چارسو برگزار می‌شود، به این شرح است: دراماتورژی در سینمای مستند، مستر کلاس فیلمبرداری، صدا و موسیقی در فیلم مستند، مستند سینمایی، ساختار دراماتیک در سینمای مستند و طراحی آغاز و پایان در فیلم مستند.
جان‌فرانکو پانونه، کلر پیژمان و اریک اشپیتزر مارلین، محمدرضا اصلانی، احمد الستی، همایون امامی و مهرداد اسکویی مدرسان کارگاه‌های پژوهشی این دوره‌ی جشنواره هستند.
متقاضیان شرکت در کارگاه‌های تحقیقاتی- پژوهشی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت می‌توانند از امروز (شنبه 26 آبان‌ماه 97) به مدت ده روز، به پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی www.irandocfest.ir مراجعه کرده و ضمن اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی شرکت در کارگاه‌ها، اقدام به ثبت‌نام اینترنتی نمایند.
با توجه به ظرفیت محدود کارگاه‌های پژوهشی سینماحقیقت، افرادی که از شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده روی وب‌سایت جشنواره برخوردار بوده و زودتر ثبت‌نام کرده باشند، در اولویت انتخاب قرار می‌گیرند.
گفتنی است: به کلیه هنرپژوهانی که در تمامی کارگاه‌های سینماحقیقت حضور فعال داشته باشند، \"گواهی حضور\" داده می‌شود.