/ درباره ما / اخبار و رویدادها / کتابخانه / پیوندها / تماس با ما / وزارت ارشاد
نمایش و نقد مستند «مثل سایه، مثل خیال» در کانون فیلم سینماحقیقت
کد مطلب :1841برنامه‌ی این هفته کانون فیلم «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش و نقد فیلم مستند «مثل سایه، مثل خیال» به کارگردانی «حمیدرضا زینالی» اختصاص یافته است.
به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این فیلم مستند از ساعت 17:30 عصر روز دوشنبه 14 مردادماه 98 در سالن سینماحقیقت این «مرکز» به نمایش عمومی درآمده و سپس با حضور حمیدرضا زینالی (تهیه‌کننده و کارگردان)، ناصر صفاریان (مسئول نمایش و نشست فیلم‌ها) و حافظ روحانی (منتقد میهمان) مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.
«مثل سایه، مثل خیال» مستندی درباره‌ی «مارکو گریگوریان» هنرمند ارمنی و از پیشروان هنر مدرن ایران است که در سینما هم فعالیت‌هایی داشته است. این فیلم در دل گفتگو با هنرمندانی چون آیدین آغداشلو و دوستان گریگوریان مثل رضا بانگیز، تلاش می‌کند شناختی از او ایجاد کند...
عوامل تولید این مستند 60 دقیقه‌ای عبارتند از: تصویر، تحقیق و کارگردانی: حمیدرضا زینالی، صدابرداری: گودرز بهزادی، تدوین: ایمان روستایی و امین جلیلی، صداگذاری: ایمان روستایی، گویندگی: کیوان صادقی یگانه، عکاسی و طراحی تیتراژ: ماندانا خمامی، با حمایت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
گفتنی است: عموم علاقمندان جهت تماشای فیلم مستند «مثل سایه، مثل خیال» و شرکت در جلسه نقد و بررسی آن می‌توانند از ساعت 17:30 عصر دوشنبه (14 مرداد) به کانون فیلم «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند.
شرکت در این برنامه برای عموم آزاد است.