/ درباره ما / اخبار و رویدادها / کتابخانه / پیوندها / تماس با ما / وزارت ارشاد
کارآفرینی و رونق تولید؛ موضوع بخش ویژه جشنواره سینماحقیقت شد
کد مطلب :1855سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» در بخش ویژه‌ای، به استقبال نمایش و تقدیر از مستندهایی با موضوع کارآفرینی و رونق تولید می‌رود.
به گزارش روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، در این بخش ویژه که با مشارکت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌شود، فیلم‎های مستند با موضوع کارآفرینی، کسب‌وکارهای بدیع، خرید و فروش اینترنتی، رونق تولید، شکوفایی اقتصاد ملی و... مورد پذیرش و داوری قرار می‌گیرند.
برپایه‌ی این گزارش، سال تولید فیلم‌های مورد پذیرش بخش مستندهای کارآفرینی آزاد بوده و به سه اثر برگزیده هیات داوری، بدون قید زمان فیلم و سال تولید، لوح تقدیر و سه جایزه نقدی 15، 12، 10 میلیون تومانی اهدا می‌شود.
گفتنی است: متقاضیان حضور در این بخش جشنواره می‌بایست فرم شرکت در سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت را تا 31 شهریورماه 1398روی وب‌سایت www.irandocfest.ir تکمیل نموده، از اطلاعات ثبت شده پرینت گرفته، به امضای تهیه‌کننده رسانده و همراه با نسخه فیلم، حداکثر تا دهم مهرماه به دبیرخانه جشنواره به نشانی تهران، خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، طبقه اول ارائه نمایند.
سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» از 18 تا 25 آذرماه 1398 در شهر تهران برگزار خواهد شد.