/ درباره ما / اخبار و رویدادها / کتابخانه / پیوندها / تماس با ما / وزارت ارشاد
اکران «جایی برای فرشته‌ها نیست» یک هفته به تاخیر افتاد
کد مطلب :2071فیلم مستند «جایی برای فرشته‌ها نیست» ساخته سام کلانتری که قرار بود از امروز (اول تیرماه) در گروه سینمایی هنر و تجربه اکران عمومی می‌شود، یک هفته با تاخیر روی پرده می‌رود.
به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، محمد شکیبانیا یکی از تهیه‌کنندگان این فیلم اعلام کرد که اکران «جایی برای فرشته‌ها نیست» با یک هفته تاخیر در گروه هنر و تجربه صورت می‌گیرد.
براساس اعلام تهیه‌کننده این فیلم، تا دو هفته دیگر امکان تماشای آنلاین «جایی برای فرشته‌ها نیست» از طریق سامانه ویدئوی درخواستی «نماوا» و «فیلیمو» نیز مهیا خواهد شد.
این فیلم مستندی درباره‌ی تیم ملی دختران «اسکیت هاکی» ایران و مشکلات پیچیده‌ی آنان در راه مسابقات آسیایی کره‌جنوبی است که ورزش، بهانه‌ای برای وارد شدن به زندگی این دختران شده است.
«جایی برای فرشته‌ها نیست» پُرجایزه‌ترین مستند سینمایی سال 1398 است که سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر و چهار جایزه از جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، از جمله جایزه ویژه تماشاگران این جشنواره را کسب کرده است.
از عوامل اصلی این فیلم که سام کلانتری را در ساخت آن همراهی کردند، می‌توان به مهران کاشانی (همکار پژوهشگر)، رضا تیموری (فیلمبردار)، شاهین پورداداشی (صدابردار)، هایده صفی‌یاری (تدوینگر)، انسیه ملکی (صداگذار)، حبیب خزایی‌فر (آهنگساز)، محسن مرادی (مدیر تولید) اشاره کرد. محمد شکیبانیا و محسن شاه‌محمدمیراب هم تهیه‌کنندگان فیلم است.
«جایی برای فرشته‌ها نیست» محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است.