/ درباره ما / اخبار و رویدادها / کتابخانه / پیوندها / تماس با ما / وزارت ارشاد
داستان آب را در انیمیشن «همیشه گمشده‌ای هست» ببینید
کد مطلب :2093«همیشه گمشده‌ای هست» عنوان فیلم انیمیشنی به کارگردانی «مسعود صفری» است که به داستان جدال بر سر آب می‌پردازد. این فیلم که محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است، آماده نمایش شده است.
به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، در خلاصه داستان این انیمیشن 8 دقیقه‌ای آمده است: «آب نیاز حیاتی ساکنین صخره است و تنها منبع آب در تسخیر مرد لجنی است. با کشته شدن سنجاقک به دست مرد لجنی که تنها واسطه‌ی بین مرد درختی با آب و حیات است، مرد درختی از خود بیخود می‌شود و خود را به مخاطره می‌اندازد. او مرد لجنی را از بین می‌برد تا راه آب باز شده و آب دوباره در جوی و روی صخره جریان پیدا کند...»
عوامل تولید انیمیشن «همیشه گمشده‌ای هست» عبارتند از: نویسنده، تهیه‌کننده و کارگردان: مسعود صفری، انیماتورها: مسعود صفری، هدی اثنی‌عشری، علی رفیع‌زاده، کانسپت: سیدمحمود جلالیه، مسعود صفری، استوری‌بورد: سیدمحمود جلالیه، تدوینگر: علی‌اصغر صائبی، صداگذار: علی ابوالصدق، موسیقی: مونا طاهریان، ساخت دکور و عروسک: مسعود صفری، علی رفیع‌زاده، دستیار کارگردان: شیرین حسن‌پور، تهیه شده در: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی