انیمیشن «خورده شده» در سه جشنواره جهانی «آنلاین» به نمایش درمی‌آید

انیمیشن «خورده شده» در سه جشنواره جهانی «آنلاین» به نمایش درمی‌آید

در روزهایی که اغلب جشنواره‌های بین‌المللی در قالب پلت‌فرم‌های اینترنتی آنلاین برگزار می‌شود، فیلم انیمیشن «خورده شده» از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به کارگردانی محسن رضاپور در سه جشنواره جهانی شرکت خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، جشنواره FluXus Animation Film هلند که قرار بود همین روزها افتتاح شود، بخاطر شیوع کرونا در ماه اکتبر برگزار خواهد شد.

«خورده شده» یکی از فیلم‌های منتخب چهاردهمین دوره جشنواره انیمیشن «تورنتو» کانادا با عنوانAnnual TAIS! Showcase; Toronto Animated Image Society نیز هست که از 10 جون 2020 به شکل آنلاین آغاز به کار کرده است.

این فیلم دو هفته دیگر در جشنواره Supertoon International Animation کرواسی هم به نمایش گذاشته می‌شود.

«خورده شده» پیش از این، در چندین جشنواره دیگر نظیر New York International Children's Film Festival و اشتوتگارت (که مورد تایید آکادمی اسکار هستند)، سیکاف، استاپ‌موشن مونترال و... شرکت کرده است.

گفتنی است: داستان انیمیشن کوتاه «خورده شده» در دنیایی رُخ می‌دهد که همه در حالِ خوردن یکدیگر هستند؛ اما در این بین، یکی از موجودات راهی برای بقا پیدا کرده و پس از خورده شدن، درون شکم گرگی به زندگی‌اش ادامه می‌دهد...