دوشنبه 04 اسفند 1399   |   اخبار مرکز ، مستند    |    زیر این چتر باران می‌بارد ، کتایون جهانگیری

نمایش و نقد «زیر این چتر باران می‌بارد» در مؤسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی

نمایش و نقد «زیر این چتر باران می‌بارد» در مؤسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی

فیلم مستند «زیر این چتر باران می‌بارد» ساخته کتایون جهانگیری، در مؤسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی به نمایش گذاشته شده و نقد و بررسی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این فیلم که محصول این «مرکز» و «اتاق بازرگانی تهران» است، در چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت موفق به دریافت جایزه سوم بخش مستندهای کارآفرینی این رویداد شده بود.

مستند «زیر این چتر باران می‌بارد» روز سه‌شنبه پنجم اسفندماه با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، در مؤسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی برای مدیران و مشاوران این سازمان به نمایش گذاشته شده و مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.

در خلاصه موضوع این فیلم 80 دقیقه‌ای آمده است: «هنرمندی که خبر ورشکستگی سازمان تامین اجتماعی او را نگران کرده، تصمیم می‌گیرد پرده از معمای بحران سازمان بردارد...»

عوامل تولید مستند «زیر این چتر باران می‌بارد» عبارتند از: پژوهشگر، کارگردان و تهیه‌کننده: کتایون جهانگیری، فیلمبرداران: مهدی آزادی و ایمان شریفی، صدابردار: کاوه صولتی، تدوینگر: مهدی ایروانی، صداگذار: عرفان یزدی، آهنگساز: نیما ناجی، طراحی و ترکیب موسیقی: حمیدرضا یراقچیان، محصول: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران