دوشنبه 04 اسفند 1399   |   مستند ، انیمیشن    |    فیلم کوتاه رضوی ، چهاردهمین دوره

چهاردهمین جشنواره فیلم کوتاه رضوی آغاز شد

هیات داوران بخش «مستند» و «انیمیشن» جشنواره رضوی معرفی شدند

هیات داوران بخش «مستند» و «انیمیشن» جشنواره رضوی معرفی شدند

هیات داوران بخش مستند و انیمیشن چهاردهمین جشنواره فیلم کوتاه رضوی معرفی شدند. این جشنواره موضوعی از روز چهارم اسفندماه 99 آغاز به کار کرده و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، مهدی فخیم‌زاده (بازیگر و کارگردان سینما)، محمدعلی نجفی (نویسنده و کارگردان سینما)، محمدرضا عرب (کارگردان سینما)، مهرداد اسکویی (مستندساز) و وحید موسائیان (کارگردان سینمای مستند و داستانی) اعضای هیات داوری بخش مستند و داستانی جشنواره رضوی هستند که آثار منتخب این دو گونه‌ی متفاوت سینمایی را  قضاوت خواهند کرد.

هیات داوران بخش انیمیشن این جشنواره هم متشکل از مریم کشکولی‌نیا (انیماتور و رئیس آسیفا)، امیر سحرخیز (انیماتور، طراح جلوه‌های بصری و رئیس انجمن صنفی کارگردانان سینمای انیمیشن) و الهه گودرزی (انیماتور) است.

چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی به دبیری سعید نجاتی، با محوریت سیره علمی و عملی امام رضا(ع) به همت و مشارکت سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) و اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان برگزار شده و تا 7 اسفندماه ادامه خواهد داشت.