پروانه زرین در دستان بازیگر «میان صخره‌ها»/ جایزه ویژه هیات داوران برای عبدالهی

پروانه زرین در دستان بازیگر «میان صخره‌ها»/ جایزه ویژه هیات داوران برای عبدالهی

در آئین اختتامیه سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان آندیا یحیی‌پور پروانه زرین بهترین بازیگر کودک و نوجوان بخش ملی را به دست آورد و جایزه ویژه هیات داوران به مختار عبدالهی رسید.

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، آئین اختتامیه سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان بعد از ظهر امروز چهارشنبه 21 مهرماه برگزار و برگزیدگان بخش‌های مختلف معرفی شدند. در بخش پویا نمایی دیپلم افتخار بهترین پویانمایی کوتاه به فهیمه قبادی برای «آی‌دی» رسید. این انیمیشن دیپلم افتخار داوران کودک و نوجوان را هم دریافت کرد.

در بخش معرفی برگزیدگان ملی، پروانه زرین بهترین بازیگر کودک و نوجوان بخش ملی جشنواره به آندیا یحیی‌پور بازیگر فیلم «میان صخره‌ها» رسید. این بازیگر نوجوان با حضور بر روی صحنه و دریافت پروانه زرین این بخش گفت: من آرزوی این جایزه را داشتم و از همه تشکر می‌کنم. از خانم نجفی، آقای عبدالهی و پدر و مادرم ممنونم.
 

در ادامه مراسم جایزه ویژه هیات داوران به مختار عبدالهی کارگردان فیلم سینمایی «میان صخره‌ها» رسید.وی در این بخش بیان کرد: این روزها بختیاری من مقداری در غم است، غم فراغ علی لندی، زلزله‌ای که زیاد سر و صدا نکرد ولی همان پنج ریشتر کافی بود تا برخی روستاها تخریب شود. از خیلی‌ها باید تشکر کنم، از مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، همه عوامل و… در انتها می‌خواهم این جایزه را به کسی تقدیم کنم که جایش برای من خیلی خالی است ولی می‌دانم اینجا نظاره‌گر است؛ برادرم آقا سردار.


«میان صخره‌ها» تولید مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در قالب طرح خلاق و کم هزینه است.