معرفی مدیر روابط عمومی گروه سینمایی «هنر و تجربه»

معرفی مدیر روابط عمومی گروه سینمایی «هنر و تجربه»

با حکم محمد طیب، مدیر روابط عمومی گروه سینمایی هنر و تجربه معرفی شد.

به گزارش ارتباطات و اطلاع‌رسانی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، محمد طیب سرپرست گروه سینمایی هنر و تجربه طی حکمی، علی زادمهر را به عنوان مدیر روابط عمومی و تبلیغات گروه سینمایی هنر و تجربه منصوب کرد.
 

در حکم سرپرست گروه سینمایی هنر و تجربه خطاب به علی زادمهر بر اطلاع رسانی و معرفی اهداف و برنامه‌های گروه هنر و تجربه، طراحی و نظارت بر برنامه‌های تبلیغات و اطلاع رسانی رویدادها و فیلمهای در حال اکران با استفاده از همه ظرفیتهای رسانه‌ای، تعامل با صنوف مرتبط با حوزه تبلیغات و روزنامه‌نگاری و استفاده از ظرفیت‌های صنوف تاکید شده است.
 

علی زادمهر متولد 1357 است و بیش از 20 سال به عنوان روزنامه نگار و منتقد سینمایی در نشریات مختلف قلم زده است. او سابقه مسئولیت در بخش روابط عمومی و اطلاع رسانی جشنواره های مختلف سینمایی و پروژه‌های متعدد سینمایی و تلویزیونی را دارد. 

زادمهر عضو انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی و عضو علی البدل هیت مدیره انجمن صنفی تبلیغات سینمای ایران است و تاکنون دوبار از سوی انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی و هیات مدیر خانه سینما تقدیر شده است. علی زادمهر همچنین کارگردانی دو فیلم کوتاه و مستند را در کار نامه خود دارد.