چهارشنبه 26 مرداد 1401   |   اخبار مرکز ، هنر و تجربه    |    هنر و تجربه ، اکران هنر و تجربه ، سینما

اعلام سینماهای «هنر و تجربه»/ چهارشنبه‌های «هنر و تجربه» در شهرستان‌ها

اعلام سینماهای «هنر و تجربه»/ چهارشنبه‌های «هنر و تجربه» در شهرستان‌ها

نحوه نمایش فیلم‌ها و اسامی سینماهای نمایش دهنده فیلمهای گروه سینمایی «هنر و تجربه» در تهران و شهرستان‌ها اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی گروه سینمایی هنر و تجربه، محمد طیب سرپرست گروه سینمایی هنر و تجربه با اشاره به اینکه نمایش فیلمهای هنر و تجربه در 20 سالن سینما در تهران و شهرستان قطعی شده است گفت: تاکنون نمایش فیلمها در پردیس‌های سینمایی هویزه، اطلس و ویلاژتوریست در شهر مشهد، مهدوی در شهر نیشابور، ساحل و سیتی سنتر در شهر اصفهان، بهمن در شهر سنندج، عصر جدید در شهر گرگان، ستاره باران در شهر تبریز، مهر قدس در شهر همدان، گلستان در شهر شیراز، آزادی در شهر کرمانشاه، سینما سپهر در شهر ساری، تماشاخانه پارس کرمان در شهر کرمان و پردیس‌های سینمایی چارسو، ملت، کورش، نارسیس و سینماهای فرهنگ و موزه سینما در تهران قطعی شده است.

طیب افزود: پردیس سینمایی چارسو به عنوان خانه و مرکز نمایش‌ها و رویدادهای گروه هنر و تجربه انتخاب شده است و تمامی رویدادهای رونمایی و جلسات نقد و بررسی در سینما چارسو برگزار می شود.

وی با تاکید بر اینکه در حال مذاکره با تعداد بیشتری از سینماهای کشور برای نمایش فیلمها هستیم افزود: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده فیلمها در تمام سینماهای انتخاب شده تهران هر روز در دو سانس ساعت 16 و 18 به نمایش در می آید. همچنین در شهرستانها نیز روز چهارشنبه به عنوان روز فیلمهای هنر و تجربه انتخاب شده است و فیلم‌های هنر و تجربه در این روز در دو سانس ساعت 16 و 18 به نمایش در می آید.

طیب ادامه داد: هر فیلم به مدت دو هفته در تمام سالنها بر اساس جدول اعلام شده اکران می شود و اگر فیلمی با استقبال خوبی از سوی مخاطبان همراه شد قطعا اکران آن ادامه پیدا خواهد کرد.