پایان یک سال پرتلاش/ تقدیر از همکاران مرکز گسترش

پایان یک سال پرتلاش/ تقدیر از همکاران مرکز گسترش

آیین تقدیر از همکاران مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی امروز دوشنبه 21 اسفندماه در سالن حقیقت مرکز گسترش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، امروز دوشنبه 21 اسفندماه مرکز گسترش، حال و هوای دیگری داشت. به سنت چند سال اخیر، مراسم پایانی سال برگزار می‌شد و در جمعی صمیمانه با حضور محمد حمیدی مقدم مدیر عامل، از همکارانی که به دلیل شروع دوران بازنشستگی از مرکز جدا می‌شدند، تقدیر می‌شد.

مراسم ساعت 11 آغاز شد. ابتدا محمد حمیدی مقدم ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و آغاز سال نو، این تقارن را فرخنده دانست و آرزو کرد خیر و برکت نصیب همه از جمله همکاران مرکز شود. او گفت: از سال‌ها همکاری و حضور در فضاهای مختلف و متعدد، چیزی که برای همه ما باقی می‌ماند، خاطره های شیرین و مشترک است. خوشحالم که در آستانه نوروز 1403 و بهار تازه، میزبان همکاران و دوستان عزیزم هستم، ما هرسال پس از پایان جشنواره «سینماحقیقت» مراسمی از این دست برگزار می‌کردیم، اما امسال به دلیل مشغله‌های فراوان این فرصت را نداشتیم، برایم مهم بود که در مراسم پایان سال، از زحمات و تلاش همه شما دوستان در سالی که سپری شد تشکر کنم. 

پس از آن، با حضور محمد حمیدی مقدم و عبدالحسین بدرلو معاون مستند و قائم مقام مرکز گسترش، با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از عباس اسدالهی معاون اداری، مالی و حقوقی، امیرمحمد دهستانی معاون انیمیشن، ناصر محسنی مدیر مالی و مرتضی رزاق کریمی قائم مقام سابق مرکز، تقدیر شد. 

در بخش دیگر این مراسم، از ویدا ابراهیمی، مهری حسینی، حسین معنوی و اسلام مرادی، پرسنل مرکز که به دلیل بازنشستگی از مرکز جدا می‌شوند، با اهدای لوح تقدیر و هدیه تقدیر شد.

در رای گیری پایان سال کارمندان مرکز، اسلام مرادی به عنوان کارمند برگزیده سال 1402 انتخاب شد.